top of page
20220531_174607.jpg

Ženy v tichu na Šumavě - duše a tělo

Pro kurzy "Ženy v tichu - duše a tělo" jsme objevili nádherný dům, dokonale přizpůsobený pobytům v ústraní, v tichu a soustředění, s dostatkem příležitostí vyyjít do hor. Nachází se v malebné krajině v podhůří Šumavy s Boubínem a Bobíkem na dosah. Dům je prostorný, světlý a velmi komfortní. K dispozici je velký sál na meditaci a cvičení, venku terasa, zahrada, ohrady se zvířaty (ovečky, koně), koupací jezírko, ohniště.

(více na www.dvursvatamari.cz)

Ženy v tichu na Šumavě - duše a tělo -  14. - 17. září 2023

Napsaly nám účastnice červnového kurzu:

"Kdybych si měla vysnít ideální dovolenou, nikdy by se nemohla rovnat tomu, co jsem prožila se Ženami v tichu na Šumavě:

několik dnů ve Dvoře Svatá Maří na Šumavě - dokonalé ubytování a výborné jídlo, příjemné výšlapy v nádherné přírodě, moje oblíbené pilátes s Peťou a navíc úžasná sezení v tichu s Kačkou.

Propojení chození a mlčení a krajiny s meditací a cvičením s vlídnými, trpělivými a zárověň přísnýmí průvodkyněmi se nedá popsat slovy, musí se zažít."

"Děkuji za jemné, citlivé, inspirativní vedení na cestě ze smutku, strachu, bolesti a beznaděje ke klidu, vyrovnanosti, radosti a pocitu štěstí. Nedokázala jsem si ani představit, že může něco takového nastat!"

Na mlčenou na Šumavě!

Pro přihlášení nebo více informací nám napište:

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Děkujeme za zprávu!

bottom of page